-3

Шановна мисливська громадо,

Останнім часом в Україні склалася тривожна ситуація із розвитком (а точніше занепадом) мисливської галузі. Що в повній мірі негативним чином відбилося на мисливських колективах та простих мисливцях.

Нині наше улюблене заняття, частинка нашої душі опинилися під пресом нахабної масованої дискридетації зі сторони псевдоекологічних організацій. Інформація про мисливців та про сам процес полювання цілеспрямовано спотворюється, перекручується, тенденційно подається в чорних тонах, створюючи хибне враження про мисливців виключно як запеклих ворогів природи.

Усі ми добре знаємо мету, з якою проводяться вищезгадані дії: освоєння бюджетів та грантів ЄС на охорону довкілля з наступною повною забороною полювання як виду відпочинку та ліквідації мисливської галузі.

Купа псевдоекологічних організацій-одноденок, кінцевою метою яких є власне збагачення під благородними гаслами, наносить колосальну шкоду державному мисливському фонду, мисливській галузі та спричиняє величезні збитки мисливському туризму.

Завдяки регулярним надуманим, безпідставним заборонам та обмеженням мисливське співтовариство сьогодні опинилося на межі занепаду. Нині осередки мисливських колективів, які ще борються з несправедливістю, все ж продовжують вкладати колосальні інвестиції в наше довкілля, розводять дичину, розвивають іноземний мисливський туризм, підвищують культуру полювання, протистоять браконьєрам, незважаючи на усі створені перепони.

Виходячи з вищевикладеного, ми, мисливська громада Рівненщини та ТОВ МСК “Сокіл”, спільно із Всеукраїнською мисливською спілкою проводимо 21-22 липня 2018 р. Всеукраїнський Мисливський Форум (місце проведення: Рівненська обл., с. Суськ, база МСК “Сокіл”). Метою заходу є об`єднання всієї мисливської спільноти, популяризація полювання як виду відпочинку, визнання мисливського господарства повноцінної галуззю економіки, обмін досвідом із кращими господарствами України, впровадження нових методів біотехнічних заходів та розвиток культури полювання, розробка спільного плану дій по захисту інтересів мисливської галузі, розвиток мисливського туризму та реформування відповідних законодавчих актів.

Одночасно запрошуємо організації та підприємців прийняти активну участь у Форумі для презентації своїх товарів та послуг мисливського та рибальського спрямування.

В програмі Всеукраїнського Мисливського Форуму передбачено:

1. Круглий стіл з представниками влади та провідними науковцями мисливської галузі.

2. Виставка та торгівля мисливськими та рибальськими товарами.

3. Виставки, шоу та майстер-класи: автозабіг позашляховиків, мотоциклів, квадроциклів, баггі; єгерські багатоборства; виставка мисливських трофеїв, мисливських собак та випробування по вольєрному кабану; соколине полювання; змагання “Мисливські стрільби” на Кубок Сокола; виступи кінно-спортивної школи та кінно-спортивні змагання; огляд досягнень біотехнії; святковий салют; художники, анімалісти, фотографи; ремісничі напрямки; смачний шашлик із дичини; розіграш призів ; виступи колективів художньої самодіяльності; приготування страв з дичини; уроки стрільби з гладкоствольної рушниці, пристрілка нарізної зброї, всіх видів оптики; знерухомлення мисливських тварин для переселення.

Наша небайдужість та згуртованість є основною зброєю в боротьбі за захист прав та інтересів мисливської громади, котра не лише використовує природні багатства, а й багатократно їх примножує на відміну від популістів сьогодення.

Довідки за тел.: +38 068 198 8418 або +38 097 468 8051.

Розширена інформація про Форум розміщена за інтернет-адресою http://sokil-susk.com.ua/forum2018

forumm20181

tovari_dlya_ohotnichih_sobak